4 marca 2016

Jak pracuję?

„Jaki szczyt zdobędziesz, kiedy w pełni wykorzystasz swój potencjał?”
Aneta Hawryluk

Moją rolą jako coacha jest inspirowanie  i motywowanie Ciebie do efektywnego działania. Wspieram Cię zwłaszcza wtedy, gdy przeżywasz chwile zwątpienia. Nie daję Ci gotowych rad i nie oceniam Twoich wyborów. Upewniam się jednak, czy zmiany, na które się decydujesz, są naprawdę dla Ciebie dobre.Jak pracuję

Daję Ci szczególnego rodzaju wsparcie – moja uwaga jest całkowicie skoncentrowana na Twoim sukcesie. Pomagam Ci zbudować wiarę w siebie oraz wyzwolić energię i odwagę do aktywnego działania. Moją misją jest być dla Ciebie wymagającym przyjacielem, który powie Ci to, czego nie chcesz usłyszeć, zobaczy to, czego nie chcesz widzieć – po to, żebyś mógł być tą osobą, którą zawsze chciałeś być. Przy tym mocno w Ciebie wierzę i sprawdzam, czy nie zbaczasz ze swojej drogi. Jestem więc wiernym strażnikiem Twojego celu i pomagam Ci pokonywać pojawiające się przeszkody. Chcę być dla Ciebie latarnikiem, który oświetla Twoją przestrzeń. Pomogę Ci zauważyć, jakie drogi masz do wyboru i jakie będą konsekwencje pójścia każdą z nich. Jestem oddanym sojusznikiem i zawsze stoję po Twojej stronie. W drodze na obrany przez Ciebie szczyt jestem motywującym kompanem, który dba o to, abyś się nie poddawał, konsekwentnie szedł do przodu. Razem kroczymy szlakiem, który zaprowadzi Cię tam, gdzie woła Twoje serce.

Jeśli zaprosisz mnie do wspólnej drogi, możesz liczyć na to, że będę dla Ciebie:  Wymagającym Przyjacielem, Wiernym Strażnikiem, Latarnikiem, Oddanym Sojusznikiem i Motywującym Kompanem.