O mnie

Zdjęcie Aneta HawrylukROLE ZAWODOWE
Trzy filary

Jestem psychologiem, trenerem i akredytowanym coachem oraz właścicielem firmy To The Top. Posiadam międzynarodową akredytację VCC wydaną przez Ministry of Coaching. Na co dzień pracuję wg standardów etycznych ICF, dlatego gwarantuję najwyższe standardy rozwoju. Ukończyłam także „Kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach” i chętnie poszerzam swoją wiedzę na temat różnych metod zorientowanych na rozwój zawodowy i osobisty.

SPECJALIZACJA
Pomagam pracować w radości, a nie z powinności!

Specjalizuję się w coachingu kariery oraz coachingu liderów dedykowanych tym,  którzy świadomie chcą zarządzać swoją karierą i kompetencjami zawodowymi. Prowadzę szkolenia umiejętności miękkich, rozwijam cechy przywódcze liderów, wydobywam ukryte talenty i wypracowuję z menadżerami efektywny styl zarządzania w oparciu o ich profil osobowościowy. Pomagam odzyskać harmonię i energię w biznesie poprzez odkrycie drogi do satysfakcjonującej pracy odpowiadającej wewnętrznym zasobom i wartościom. Pomagam w osiąganiu bardziej skutecznego niż dotychczasowe działania.

DOŚWIADCZENIE
Biznes, Instytucje NGO, Media

Dotychczas pracowałam z ludźmi na różnych stanowiskach i w różnych branżach – od kadry zarządzającej dużych przedsiębiorstw po wsparcie osób poszukujących swojego miejsca na rynku pracy. Dzięki tym doświadczeniom doskonale integruję wiedzę z zakresu psychologii, doradztwa zawodowego oraz zarządzania kapitałem ludzkim. Byłam organizatorem wydarzeń pt. „Spotkania z Sukcesem”, które cieszyły się dużym zainteresowaniem środowiska akademickiego, a których celem było propagowanie rozwoju przedsiębiorczości.

CO MNIE WYRÓŻNIA?
Kompetencje i profesjonalizm

Podczas moich sesji stawiam na zaufanie, dyskrecję i szczerość.  Zanim zostałam coachem  doświadczyłam tego, co dotyka ludzi decydujących się na duże zmiany w życiu. Dlatego dobrze rozumiem moich Klientów i chcę być dla nich wsparciem w sytuacjach podejmowania ważnych decyzji zawodowych i życiowych. W spotkania coachingowe wkładam całą swoją energię, ciągle uczę się nowych rzeczy i doszkalam. Dlaczego? Ponieważ wierzę w rozwój! Pragnę, aby moi Klienci mogli cieszyć się pracą, która ich uskrzydla. Moim atutem jest połączenie wiedzy psychologicznej z praktycznymi aspektami coachingu i doświadczaniem biznesowym.

DODATKOWA AKTYWNOŚĆ
Wsparcie kobiet, organizacja eventów, wolontariat

Fascynuje mnie praca z kobietami aktywnymi, które potrzebują zbudować wewnętrzną pewność siebie i odwagę by czerpać radość z pracy zawodowej i życia prywatnego. Założyłam Klub Kobiecych Inspiracji, którego celem jest rozwijanie kobiecości, odkrywanie w kobietach ich mocnych stron oraz umożliwianie dzielenia się swoimi pasjami i umiejętnościami. Obecnie jestem członkiem Stowarzyszenia Business Coaching Polska
i wolontariuszką organizacji Dress for Success.

Prywatnie uwielbiam tańczyć bachatę i inne tańce latynoamerykańskie.